O společnosti

Firma STROZATECH s.r.o. je dynamicky se rozvíjející a zákaznicky orientovaná společnost, která staví na více jako 30-ti letých zkušenostech a know-how v oblasti vývoje strojů, zařízení a realizace výrobních technologií.

Společnost je certifikována dle systému řízení managementu jakosti dle ISO 9001:2008.

STROZATECH se primárně zaměřuje na uvedení požadavků a potřeb svých zákazníků do reálného provozu. Orientuje se na vývoj strojů, zařízení a technologií. Pro své zákazníky zajišťuje kompletní servis činností od vstupních analýz a studií proveditelnosti až po realizaci konstrukční dokumentace, výrobu, testování, dodávku a uvedení strojů a zařízení do provozu.

Konstrukční a vývojová kancelář společnosti je mimo jiné vybavena moderními CAD systémy. Primárně pro tvorbu technické dokumentace je využíván systém VariCAD, se kterým má společnost bohaté a dlouholeté zkušenosti. Zkušební a montážní činnosti strojů a zařízení jsou uskutečňovány v rozsáhlém areálu o rozloze několika set m2.

Společnost systematicky rozvíjí vlastní know-how a inovuje svoje postupy se zaměřením na komplexní vývoj a řešení v oblasti strojů, zařízení a technologií. Aktivity společnosti vychází z nejmodernějších oborových poznatků, které jsou podpořeny výzkumnými a vývojovými aktivitami společnosti, včetně spolupráce s vysokými školami jak u nás, tak v zahraničí.

STROZATECH mimo své odborníky disponuje dostatečnou kapacitou spolupracujících partnerů, kteří jsou připraveni doplnit ucelené řešení společnosti o další požadované možnosti a potřebné know-how. Společnost se tak stává pro své zákazníky garantem úspěšné realizace celého komplexního dodávaného řešení v oblasti strojů, zařízení a technologií.Copyright © 2008 STROZATECH s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Napište nám.
Mapa stránek | Nerez Svoboda s.r.o.